OBJEDNÁVKY
AKO ZADÁM OBJEDNÁVKU?

Objednávku možete vytvoriť priamo na našej webstránke www.naturium.sk v sekcii obchod, alebo nás navštíviť v kamennej predajni na Záhradníckej 27, 811 07 Bratislava.

AKO MÔŽEM ZMENIŤ ALEBO ZRUŠIŤ OBJEDNÁVKU?

V prípade, že ste si objednali iný model o aký máte záujem, zmenu objednávky možete vykonať 2 spôsobmi: 

  1. zrušením objednávky (ak ste si vytvorili účet), alebo písomne na: [email protected] alebo telefonicky na: 0911 110 050.
  2. zrušením objednávky priamo cez vytvorený účet alebo písomne na uvedený mail: [email protected].
POTREBUJEM ÚČET NA VYTVORENIE OBJEDNÁVKY?

Na zadanie objednávky sa nemusíte registrovať ani vytvárať účet.

AKO MÔŽEM SLEDOVAŤ STAV MOJEJ OBJEDNÁVKY?

O stave Vašej objednávky Vás budeme informovať emailom alebo SMS.

AKO MÔŽEM VRÁTIŤ TOVAR?

Tovar objednaný cez webový portál je možné vrátiť do 14 dní (NEPOŠKODENÝ).

JE MOŽNÉ OPRAVIŤ POŠKODENÝ TOVAR?

Áno. Osobne nám môžete priniesť terárium na Záhradnícku 27 v Bratislave, kde sa pozrieme na vzniknutý problém a následne ho opravíme.

NAPĹŇANIE TERÁRIÍ
VÝBER RASTLÍN 

Do našich terárií vyberáme vlhkomilné rastliny, ktoré sú ideálne pre život v skle. Naše teráriá navyše vytvárajú vynikajúcu mikroklímu aj pre sukulenty a kaktusy.

PLNENIE TÉRÁRIÍ

Každé terárium je jedinečné a každý kus je svojím spôsobom originál (aj vo vnútri terária je rozlišovacia schopnosť). Ak si prajete mať terárium naplnené inak, ako máme na ilustračných fotografiách, jednoducho nám pri objednávke napíšte do poznámky inú farbu alebo typ stromčeka, prípadne nás kontaktujte emailom ([email protected]) alebo telefonicky (0911 110 050). S výberom vhodného stromčeka Vám radi pomôžeme.

Ak máte prázdnu fľašu a chcete ju oživiť rastlinami, prineste ju k nám na Záhradnícku 27 v Bratislave a o ostatné sa postaráme my.