WORSHOP

Všetkých, ktorí by si chceli vytvoriť svoj kúsok prírody, pozývame na naše kreatívne worshopy, kde si naozaj oddýchnete a dozviete sa o všetko o Tiffany technike a histórii Wardian Case. 

Počas workshopov poskytujeme účastníkom všetky potrebné materiály na navrhnutie vlastného ekosystému. Oddych s rastlinným teráriom plný rastlín so všetkým čo k tomu patrí, od skeletu Tiffany skla, potrebné materiály na vytvorenie vrstvy na zasadenie rastlín a vhodné rastliny s veľkým výberom a jednoduchý návod na ošetrovanie. Celú hotovú kompozíciu si vezmete k sebe domov, aby ste ju mohli obdivovať a užívať si jej krásu.  V každej fáze adaptácie ekosystému sa môžete spoľahnúť na našu pomoc a rady pri sadení. Cena Worshopu je individuálna bude prispôsobená podľa veľkosti terária a počtu ľudí.

IMG_7882

TEAMBUILDING

Hľadáte spoločné dobrodružstvo pre zamestnacov či obchodných partnerov? Máte radi prácu v skupine? Počas workshopu sme pre vás pripravili splynutie zmyslov. Vôňa lesa, zašpinené ruky či prítomnosť rastlín nie je jediné čo zažijete, vydáme sa do histórie Tiffany techniky, dozviete sa prečo o využití Wardian Case systému.  

Zatvorený rastlinný ekosystém Tiffany (možnosť výberu modelov podľa želania) 70 €. (veľkosť M).

Zatvorený rastlinný ekosystíém Tiffany (možnosť výberu modelu podľa želania)  130 €(veľkosť L).

IMG_8699
NAPÍŠTE NÁM VAŠU POŽIADAVKU

ÚDRŽBA RASTLINNÝCH TERÁRIÍ

Aby vám rastlinné teráriá prinášali len radosť a nie starosti naviac, nechajte ich údržbu na nás. Jednoducho nám môžete zveriť celú starostlivosť alebo si vybrať len mesačnú či štvrťročnú údržbu a o nič sa nestaráte. Ak máte staršie rastlinné teráriá, (tkz. flaše) ktoré nie sú v dobrom stave, radi vám ich prídeme zrevitalizovať, ošetriť a vysvetlíme ako sa správne ne starať.

 

IMG_6001
NAPÍŠTE NÁM VAŠU PREDSTAVU

ZAPOŽIČANIE( PRENÁJOM) RASTLÍN A RASTLINNÝCH TERÁRIÍ NA FOTENIA A EVENTY

Potrebujete spestriť interiér na fotenie a nemáte už žiadne nápady čím by ste upútali , zazelenať vašu konferenciu alebo skrášliť priestory výstavy? Ponúkame možnosť zapožičania rastlín, rastlinných terárií, črepníkov a ďalších doplnkov na jeden deň, ale aj na dlhší čas. Odborne vám poradíme s výberom vhodných rastlín a či rastlinných terárií a v prípade záujmu tiež pomôžeme s inštaláciou rastlín.

 

IMG_8076
KONTAKTUJTE NÁS ALEBO NÁS NAVŠTÍVTE